3-й МКФ "Крила" - Дні кіно Норвегії Печать E-mail

13 лютого - 17 лютого 2012 року

Текущая картинка

. 

У Києві, в рамках Третього Міжнародного Фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила», в Кінотеатрі «Кінопанорама» пройшов Фестиваль "Дні кіно Норвегії"

Юні глядачі із задоволенням переглянули сучасні роботи талановитих норвезьких режисерів.Схвальні відгуки про якісне кіно миттю заполонили столичні школи.Тому і не дивно, що більшість сеансів супроводжувалась аншлагами.

Оргкомітет МКФ «Крила» вдячний за сприяння в організації Днів кіно Норвегії Головному управлінню освіти та науки м. Києва, колективу кінотеатру «Кінопанорама», Управлінням освіти Солом’янського, Дніпровського, Оболонського, Печерського районів столиці, адміністраціям Скандинавської та 315 гімназій, 157 ліцею та ліцею «Голосіївський». 

 

 

Фільми фестивалю 
Назва фільму Вік глядачівКороткий сюжет фільму

«Еліас і королівська яхта», 2008р,  

74хв., Норвегія
Мультфільм , пригоди
 

8-11 років

Еліас - капельный кораблик-рятувальник, що мріє стати героєм. Він завжди готовий допомогти будь-кому, навіть ризикуючи своїм життям. 

Нагороди: 2008р. МКФ,Мілан, Італія – кращий дитячий анімаційний фільм.

«Анна + Йорген = Кохання», 2011р.,  

83 хв., Норвегія   

детектив, мелодрама

12-15 років

Анна, енергійна 10-річна дівчинка, яка обожнює лазити по деревах і мчати скрізь зі швидкістю світла. Та ось в її класі з'являється новий учень, Йорген. Він переїжджає в будинок, де за місцевими повір'ями живуть привиди. Звичний уклад Анни летить шкереберть, тому що вона закохується вперше в житті. Але у неї - купа суперниць, бо всі дівчата в класі, в тому числі і записна красуня Еллен, теж закохані в Йоргена…  

Нагороди: 2011р. МКФ, Гетеборг, Швеція – кращий фільм.

2011р. МКФ, Аманда, Норвегія. Марія Берглід - найкраща акторка.   

«Макс Манус: Людина війни», 2008,  

118 хв., Норвегія 

драма, військовий, біографія, історія 

14-17 років

У кожного воїна була своя війна. Для двадцятирічного Макса Мануса війна почалася, коли в Норвегію увійшли фашисти. Макс вступив до лав бійців Норвезького опору. І став одним з його героїв. Його називали найбільш зухв.алим, відчайдушним і безстрашним диверсантом. На війні Макс втратив кращого друга, на війні знайшов справжнє кохання. 

Нагороди: 2009р. МКФ, Аманда, Норвегія. Кращий фільм. Аксель Хенні - найкращий актор. 

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости