5-й фестиваль "Сучасне кіно Данії. Фільми для всієї родини" 2015 Печать E-mail

14-15 березня 2015 року

Текущая картинка

П’ятий Фестиваль «Сучасне кіно Данії. Фільми для всієї родини» пройшов в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» міста Києва.

Організаторами кінофоруму виступили Продюсерська агенція «Артмедіа» та Посольство Данії в Україні за підтримки данської компанії LIVATEK.

Особливістю цьогорічного фестивалю є його репертуар - всі фільми рекомендовані для сімейного перегляду та не мають вікових обмежень.

«Ми підбирали фільми таким чином саме тому, що вважаємо, що справжні сімейні цінності в цей складний для України час є одними із основних чинників подолання тієї соціальної кризи, що вирує в країні вже більше року», - повідомив один із організаторів проекту Юрій Черниш.

Тож, П'ятий фестиваль «Сучасне кіно Данії» пройшов під гаслом «Фільми для всієї родини».

 

На Відкритті фестивалю виступили:

- Каріна Мюлін – Консул Посольства Королівства Данія в Україні,

- Єспер Ліндходьд - Директор данської компанії LIVATEK,

 

 

ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ «ДНІ КІНО ДАНІЇ» - 7-й МКФ «КРИЛА».

«Цирк! Цирк! Цирк!»

(Orla Frøsnapper)

Анімація, сімейний, 80 хв., Данія

Режисер:  Пітер Додд

В ролях:  Ніколай Лі Каас, Туре Ліндхардт, Ніколай Копернікус

Сюжет: У маленьке місто, в якому живе Віктор та його пес Хрящик, приїжджає цирк. Директор цирку пропонує всім бажаючим виступити зі своєю програмою, і мешканці міста починають готуватися. Готуються і Віктор з Хрящиком. Місцевий хуліган Фредді, на прізвисько Жаба, стурбований тим, що відбувається: раніше в центрі уваги міста був він і його витівки, а тепер ніхто не звертає на нього ніякої уваги! Фредді вирішує викрасти Хрящика і виступити на арені.  Віктора та його друзів Якоба та Клер чекають справжні пригоди!

Нагороди: Robert Festival (Данія) 2012 - Номінація - Кращий сімейний фільм

Текущая картинка Текущая картинка

………………………………………………………………………

«ЗА ТРИДЕВ'ЯТЬ ЗЕМЕЛЬ»

(Resan till Fjäderkungens Rike)

Анімація, пригоди, сімейний, 78 хв., Данія, Швеція

Режисер:  Есбен Тофт Якобсен      

В ролях:  Эдвин Рюдинг, Тува Новотны, Густаф Хаммарстен, Леннарт Якель, Сиселла Кайл, Лейф Андре

Сюжет: Плаваючи зі своїм батьком по морю, в пошуках безтурботних пригод і такого самого життя, зайченя Йохан почувався чудово. І несподівано все змінюється, залишившись якось раз один в човні, поки тато був на березі, хлопчик чує по радіо, що є шанс врятувати зниклу маму. Маленькому сміливцю належить пройти досить дорослі випробування, оскільки вона знаходиться далеко. Він відправляється в царство за далекими морями, звідки мало хто повертався і де править Король Пір'їн. І хлопчик вирішується на це випробування, яке під силу не кожному, зате виховає в ньому справжнього героя і змусить його побачити новий світ з дорослими рішеннями.

Нагороди: Берлінський кінофестиваль, 2014 - Номінація - Кришталевий ведмідь - Кращий фільм для юнацтва

Текущая картинка Текущая картинка

………………………………………………………………………

«НОСОРІГ ОТТО»

(Otto er et næsehorn)

Анімація, комедія, сімейний, 76 хв., Данія

Режисер:  Кеннет Кайнц   

В ролях: Ніколай Ааманд,  Ларс Брігманн , Кая Брюель , Аста Даніельссон , Хелле Доллеріс , Сес Егелінд , Міккел Брінш Хансен , Том Дженсен

Сюжет: В одному скандинавському містечку, в одному будинку, на останньому поверсі живе самий звичайний хлопчик Топпер Одного разу він знаходить чарівний олівець, і з'ясовує, що все, намальоване цим олівцем, оживає. Топпер кличе до себе свого

друга Вігго . Разом вони вирішують випробувати олівець, і Топпер малює на стіні кімнати носорога. Коли носоріг ожив, хлопцям додалося клопоту: чим його годувати і як вивести з дому? До того ж, не всі мешканці будинку раді такому сусідові…

Нагороди: Чикаго МКФ для дітей 2013 - Кращий фільм,

Robert Festival (Данія) 2014 - Номінація - Кращий сімейний фільм, краща комедія

Текущая картинка Текущая картинка

………………………………………………………………………

«КАРЛА І ЙОНАС»      

(Karla og Jonas)

Пригоди, мелодрама, 86 хв., Данія

Режисер: Шарлота Сакс Боструп

В ролях: Єлєна Арндт-Йєнсен, Джошуа Берман, Нанна Коппел, Ніколай Стовринг Хансен…

Сюжет: Після літніх канікул, під час яких Карла познайомилася з Йонасом, дівчинка тільки й може думати, що про нього. Адже Йонас - перший хлопчик, який поцілував її. За порадою своєї подруги Карла наважується подзвонити йому, і Йонас запрошує дівчинку на свій день народження. Хлопець живе в невеликому центрі для дітей, що залишилися без піклування батьків. Він дуже сумує без матері, про яку майже нічого не знає. Тоді Карла вирішує допомогти Йонасу знайти його справжню маму

Нагороди: Robert Festival 2011(Данія) - Номінація - Кращий сімейний фільм для дітей

Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

 

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

з 15 лютого 2018 року

Фестиваль «КОРОТКИЙ МЕТР ІЗ іРЛАНДІЇ»  

Текущая картинка

В програму фестивалю увійшли 10 різножанрових фільмів виробництва Ірландії, більшість із яких мають нагороди найпрестижніших Міжнародних кінофестивалів. Фільми озвучено українською мовою. Загальна тривалість програми 72 хв.

Подробнее...
 
Курсы валют Курсы валют

Новости